Wtorkowe wydanie Wiadomości w TVP poświęciło jeden z materiałów liderowi Wiosny Robertowi Biedroniowi. Pasek zapowiadał: „Biedroń chce seksturystyki w Polsce”. Założyciel partii odniósł się na swoim Twitterze do sprawy. – Kurski po raz kolejny udowodnił, że prawdziwa głupota nie zna żadnych granic – napisał.

– Są nie tylko piękne, ale też mądre, wykształcone i utalentowane, ale Robert Biedroń widzi w Polkach przede wszystkim przedmiot pożądania. Lider Wiosny lansuje pomysł uczynienia z seksturystyki ważnej gałęzi polskiej gospodarki – mówiła prowadząca Wiadomości. W materiale wykorzystano również opinie Polek – dość zirytowanych pomysłem – oraz politologa i polityków. Tłumaczono, że promowanie w ten sposób kraju to nie jest dobry pomysł.

Robert Biedroń skomentował materiał. Na Twitterze zamieścił dwie grafiki. Jedna przedstawiała screen z Wiadomości, druga była fotomontażem z paskiem: „Jacek Kurski poleciał wanną na marsa”. – Zgadnijcie, który pasek pojawił się dziś o 19:30 w TVP? – zapytał lider Wiosny i dodał: „Kurski po raz kolejny udowodnił, że nie ma rzeczy niemożliwych, a prawdziwa głupota nie zna żadnych granic”.

Udostępnij:

Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę