„Błagam o pomoc dla syna”. 23-letni Adrian pilnie potrzebuje wsparcia! Liczy się każdy grosz

Dystrofia mięśniowa Duchenne’a, na jaką choruje 23-letni Adrian to jedna z najpoważniejszych chorób genetycznych. Mama chłopaka zbiera pieniądze niezbędne do utrzymania codziennej opieki dla syna. Liczy się każdy grosz!

REKLAMA

– Błagam o pomoc dla mojego syna Adriana który ma 23 lata i choruje na postępujący zanik mięśni. Choroba tak postępuje, że syn od 7 lat już leży, a od 6 oddycha za niego respirator. Staram się jak mogę ale jestem już u kresu wytrzymałości psychicznej. Każdy widząc go z twarzy na zdjęciach widzi, że ładnie wygląda, ale prawda jest okrutna. Choroba postępuje i koszty leczenia są coraz większe. Po uzgodnieniu z synem i za jego zgodą zrobiłam zdjęcia jak obecnie wygląda i co zrobiła z nim ta okrutna choroba. Coraz więcej cierpi, ma problemy z jelitami, ma też znaczną skoliozę  przez co z lewej strony wystaje mu żebro, które mu pękło, dlatego musi mieć zakładane dodatkowe opatrunki – pisze matka Adriana, prosząc o pomoc.

Stan chłopca niestety się pogorszył. Na ciele pojawiły się kolejne odleżyny, które muszą być smarowane drogimi maściami.

REKLAMA

– Nagłaśniam i proszę ludzi dobrej woli i serca o pomoc. Sama wychowuję Adriana bo jego tata nie żyje. Koszty jakie są przeznaczane co miesiąc to około 2400 na zakup potrzebnych do życia Adrianowi rzeczy, a ciągle dochodzą nowe, żeby tak nie cierpiał – prosi mama chorego chłopaka.

Pieniądze dla Adriana można wpłacać poprzez portal: https://pomagam.pl/jumtilml

REKLAMA