Wojciech Bojanowski
Twitter | Wojciech Bojanowski

Korespondent wojenny i szef zespołu projektów specjalnych stacji TVN24, Wojciech Bojanowski odniósł się do prezenterki TVP Danuty Holeckiej. Opublikował na Twitterze nagranie, które ironicznie skomentował.

W pierwszych tygodniach od wybuchu wojny w Ukrainie Bojanowski na bieżąco relacjonował wydarzenia zza naszej wschodniej granicy, nierzadko narażając przy tym swoje życie. Pokazywał w ten sposób, jak na żywo wygląda sytuacja w bombardowanych miastach.

Obecnie Bojanowski skupia się na innych projektach i często dzieli się swoimi spostrzeżeniami w mediach społecznościowych. Na Twitterze opublikował nagranie z udziałem Danuty Holeckiej, a przy tym w ironiczny sposób skomentował jej wygląd.

Na nagraniu widać fragment programu TVP, podczas którego Holecka informowała o uroczystościach ku czci polskich bohaterów z 12 listopada w Wielkiej Brytanii. Uwagę Bojanowskiego najbardziej zwróciły włosy prezenterki.

– Zielony kolor włosów Danuty Holeckiej, prowadzącej Wiadomości TVP to jednak dosyć odważna stylizacja dla prezenterki informacji. Choć TVP to nasza konkurencja, potrafię docenić! Brawo za odwagę i progresywne podejście – napisał. Choć to błąd w oświetleniu, a nie fryzjerska pomyłka lub przejaw modowej odwagi słynnej prowadzącej, internauci są bezlitośni.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę