Bójka przed wiejskim sklepem skończyła się śmiercią! 18-latek dwoma ciosami powalił 36-latka!

Kłótnia, która wywiązała się pomiędzy 18-latkiem, a 36-latkiem przed sklepem w Lipowej w Śląskiem miała niestety tragiczny finał. Starszy mężczyzna otrzymał dwa ciosy od nastolatka i upadł. Niestety obrażenia, których doznał okazały się śmiertelne. Pomimo pomocy w szpitalu lekarze musieli stwierdzić zgon.

   

Zdarzenie miało miejsce w niewielkiej wsi na terenie powiatu żywieckiego. Kłótnia przed jednym ze sklepów doprowadziła do bójki. Na razie nie znane są powody sprzeczki, ale jej finał okazał się tragiczny. – Młodszy z mężczyzn uderzył dwukrotnie 36-latka. Ten przewrócił się, doznając poważnych obrażeń – poinformowała serwis Fakt24 aspirant sztabowa Mirosława Piątek z żywieckiej policji. Mężczyzna zmarł w szpitalu. Policja szybko zatrzymała podejrzanego.

Sprawcą jest 18-latek zamieszkały w powiecie żywieckimi. Zatrzymano go i przewieziono do aresztu. – 18-latek usłyszał już zarzut spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu skutkującego śmiercią. Na wniosek prokuratora żywiecki sąd aresztował go tymczasowo na 3 miesiące – dodaje Mirosława Piątek. Za ten czyn do więzienia może trafić nawet na 12 lat.

   
     

Nie przegap najciekawszych artykułów!

→ Obserwuj ShareInfo.pl w Google News