Bojownicy ISIS zamordowali 50 osób. Ścięli im głowy

Na leśnych polanach i lasach znajdujących się w Mozambiku odnaleziono ciała około 50 osób. Byli to mężczyźni, chłopcy i kobiety. Zginęli przez bojowników ISIS.

   

Źródło Daily Mail podaje, że bojownicy z ISIS dokonali egzekucji na 50 osobach, ścinając im głowy. Ciała ofiar były porozrzucane po lasach oraz na leśnej polanie, zaraz przy Muatide w Mozambiku. Byli to głównie chłopcy w nastoletnim wieku, mężczyźni, i kobiety.Ciała zostały rozczłonkowane i obcięto im głowy. Niektóre z ciał były dosłownie porozrywane na strzępy.

Ta straszna napaść na wioskę w Mozambiku była zaplanowana przez bojowników ISIS. Przed atakiem młodzi chłopcy wraz z dorosłymi przechodzili inicjację. Jest to pewnego rodzaju chrzest, podczas którego chłopcy zmieniają się w mężczyzn. Bojownicy ISIS w straszliwy sposób postanowili przerwać inicjację i zamordować wrogów.

   

W tej sprawie wypowiedział się funkcjonariusz dystryktu Mueda dla Daily Mail.

Można było policzyć 15 ciał rozrzuconych na obszarze około 500 metrów. Byli to młodzi ludzie, którzy uczestniczyli w ceremonii obrzędu inicjacji w towarzystwie swoich doradców.

Świadkowie brutalnego napadu twierdzą, że w trakcie ataku było słychać głośne krzyki. Zabójcy wołali „Allahu Akbar”.

   
     

Nie przegap najciekawszych artykułów!

→ Obserwuj ShareInfo.pl w Google News