Europoseł PiS Joachim Brudziński odniósł się w mediach społecznościowych do krytyki, jaka płynie ze strony opozycji, głównie Platformy Obywatelskiej, pod adresem Polskiego Ładu – programu społeczno-gospodarczego przedstawionego w sobotę przez Zjednoczoną Prawicę.

Politycy Platformy zarzucają PiS-owi, że ten jest niewiarygodny, obiecując Polakom niższe podatki, kwotę wolną od podatku w wysokości 30 tysięcy złotych czy możliwość budowania mniejszych domów, do 70 metrów kwadratowych, bez pozwolenia na budowę.

„Nic nie daje nam dzisiaj większej satysfakcji, jak ta tłiterowa »wścieklizna« #totalnych i ich silnych razem pomocników. Twarz ze łzami radości Wasze »drgawki« i żałosne złośliwostki nie są w stanie przykryć waszej programowej słabości”, napisał Brudziński na Twitterze, kierując swoje słowa głównie do totalnej opozycji z kręgów PO.

„Co na to największa partia opozycyjna? Aaa już wiem, pan Budka i Kierwiński wyrzucają panów Rasia i Zalewskiego z PO. To taka ich super odpowiedź na Polski Ład”, stwierdził w kolejnym wpisie były minister spraw wewnętrznych, dając do zrozumienia, że Platforma nie ma żadnej sensownej odpowiedzi na propozycje programowe PiS-u.

Następnie polityk partii rządzącej skierował do Platformy jeszcze ostrzejsze słowa. Stało się to po tym, jak poseł PO Michał Szczerba skomentował wystąpienie Jarosława Kaczyńskiego.

„Mlaskanie nie przykryje kłamstw ostatnich pięciu lat”, stwierdził Szczerba.

„Dopóki takich pajaców mamy za głównych oponentów, jestem spokojny o nasze rządy”, odpowiedział mu Brudziński.

Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę

Autor tekstu: Zuzanna Stańczyk

Redaktorka strony ShareInfo.pl | Kategorie tekstów: Polityka, Wiadomości, Zdrowie, Świat