Fot. Facebook.com/JoachimBrudzinski

Europoseł PiS Joachim Brudziński ostro skrytykował zachowanie posła KO Franciszka Sterczewskiego na granicy polsko-białoruskiej. Polityk Koalicji Obywatelskiej starał się przekazać migrantom wodę i jedzenie. Próba się jednak nie powiodła, gdyż polskie służby uniemożliwiły parlamentarzyście zbliżenie się do koczujących uchodźców.

„Jestem cały i zdrowy. Niedługo napiszę więcej, co tam się działo i jak wygląda podłość tego państwa wobec cierpienia niewinnych osób. Dziękuję za Wasze wsparcie i pozdrawiam wszystkich serdecznie z Usnarza Górnego! Nie wolno być obojętnym. Warto być przyzwoitym”, skomentował sytuację na granicy Sterczewski.

„Wyobraźmy sobie, że tacy politycy są u władzy w czasie kryzysu migracyjnego. Frasyniuk premierem, Szczerba szefem MON, Joński w MSWIA a ten »sprinter« w MSZ. Jak trzeba mieć »zryty beret«, żeby będąc funkcjonariuszem publicznym,posłem na Sejm RP »tańczyć w teatrze« Łukaszenki”, napisał na Twitterze Brudziński, odnosząc się do zajścia z udziałem posła opozycji w Usnarzu Górnym.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę