Brutalne pobicie w Bielsku-Białej! Kierowca BMW wysiadł na pasach i skopał pieszego! (WIDEO)

REKLAMA

Niektórzy są w każdej chwili skorzy do walki wyobrażając sobie walkę na ringu. Do niebezpiecznego agresywnego zachowania doszło w Bielsku-Białej. Na nagraniu udostępnionym w sieci widać kierowcę wyskakującego z BMW i bijącego brutalnie pieszego. Możliwe, że chodziło o wejście na przejście dla pieszych.

Z agresją mamy coraz częściej do czynienia. Co jakiś czas ktoś wrzuca do internetu takie uliczne walki jak ta właśnie z Bielska-Białej. Wideo rzeczywiście budzi przerażenie.

REKLAMA

Serwis bielsko.info poinformował, że incydent miał miejsce na przejściu dla pieszych na skrzyżowaniu ulic Zamenhofa i Wałowej. Jadący białym BMW momentalnie się zatrzymał, aby nie doszło do potrącenia mężczyzny, który wszedł na pasy.

Kilka sekund później miała miejsce prawdziwa brutalna bijatyka. Kierowca zaczął okładać pięściami pieszego, uderzać kolanem i rzucać na ziemię.

https://youtu.be/aWCTwU29Xnw

REKLAMA

Gdy bójka dobiegła końca, kierowca wsiadł do auta i odjechał. Pieszy też się oddalił. Okazuje się, że na policję żadne zgłoszenie o pobiciu nie wpłynęło.