policja
fot. Twitter / BorowiakPolicja

Do brutalnego ataku z użyciem maczety doszło w Gorlicach w województwie małopolskim. W piątkową noc 25-latek został trafiony nożem w serce, co okazało się dla niego śmiertelne. Zatrzymanych zostało już pięć osób.

Od sobotniego poranka miejsce zdarzenia było ściśle pilnowane przez policjantów – doszło do niego przy ulicy Norwida. Portal Gorlice24.pl informuje, że funkcjonariusze z długą bronią przeszukali także posesję w Kobylance. Ponadto zabezpieczono mercedesa, którym rodzina przewiozła ofiarę do szpitala.

– Zatrzymanych w związku z zabójstwem zostało pięć osób. Wszyscy to mieszkańcy powiatu gorlickiego. Zostaną przekazani Prokuratorowi Rejonowemu w Gorlicach. Zatrzymani będą przesłuchiwani. – informuje Sławomir Korbelak, prokurator Prokuratury Rejonowej w Gorlicach cytowany przez portal.

Jak podaje RMF FM, ofiarą jest 25-latek, który wraz z bratem spotkał się z notowanymi wcześniej za przestępstwa narkotykowe znajomymi w piątkową noc. Szybko doszło do awantury i bijatyki z użyciem noży i maczet.

25-latek został ugodzony w samo serce, a do domu zabrał go brat, po czym wraz z matką zawieźli do szpitala. Mężczyzna wykrwawił się jednak na śmierć. Ofiara również była znana policji. Niewykluczone, że zabójstwo mogło mieć podłoże narkotykowe.


Obserwuj nas w Wiadomościach Google i bądź na bieżąco!