Ucieczka z konwoju podczas przewożenia z sądu do zakładu karnego w Worcestershire – z takiego powodu brytyjska policja poszukuje 36-letniego Kamila M. Służby wydały oświadczenie, w którym proszą o pomoc w ustaleniu miejsca jego pobytu.

Trzy dni temu Polak był transportowany z sądu Nottingham Magistrates’ Court do Worcestershire w zachodniej części kraju, gdzie znajduje się zakład karny. Kamil M. został skazany na 15 tygodni pozbawienia wolności za napaść na tle seksualnym. Podczas przewożenia udało mu się zbiec w pobliżu trasy M42, tuż obok zjazdu Hams Hall.

Miejscowa policja za pośrednictwem oficjalnego profilu na Facebooku opublikowała dokładny rysopis Polaka, prosząc o pomoc w jego poszukiwaniu. Kamil M. ma około 180 centymetrów wzrostu, średnią budowę ciałą i ciemnobrązowe włosy. Jego charakterystycznymi znakami są dwa tatuaże (jeden z napisem „Tanesha”) oraz złoty ząb. Podczas ucieczki miał na sobie dżinsy, żółtą podkoszulkę i szare buty.

Policja z Worcestershire poprosiła, aby osoby, które wejdą w posiadanie informacji dotyczących miejsca pobytu Kamila M. zgłosiły się z Warwickshire Police pod numerem telefonu 101.
Reakcja Brytyjczyków, którzy obserwują profil Warwickshire Police na Facebooku. Zdecydowana większość z nich jest zaskoczona, że za napaść na tle seksualnym Polak został skazany na tylko 15 tygodni pozbawienia wolności.

Udostępnij:

Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę