Budujmy szczęśliwą Polskę! Beata Szydło apeluje o głosowanie na PiS!

W niedzielę w Stalowej Woli odbył się ostatni już partyjny piknik rodzinny PiS. Była premier Beata Szydło apelowała o oddanie głosu na partię rządzącą. Prezes partii Jarosław Kaczyński, który podziękował za to, że  „na wszystkich piknikach było radośnie”, straszył natomiast wdzieraniem się ideologii LGBT do szkół i zakładów pracy. Podziękował również abp. Markowi Jędraszewskiemu.

– Proszę, abyśmy byli razem, abyśmy przedłużyli #DobryCzasPL. Budujmy szczęśliwą Polskę – zwracała się do zebranych członków i sympatyków PiS Szydło. Była premier, a obecnie eurodeputowana PiS, stwierdziła, że jej partia ma „stalową wolę i determinację, by dobry czas dla Polski trwał”.

Czytaj także:  Lichocka: Nie kupujcie szmatławców z zagranicznym kapitałem, nie czytajcie ich

Szydło podkreśliła przy okazji, że PiS jest jedyną formacją, która „jasno mówi, co chce zrobić dla Polski i dotrzymuje słowa”.

W zupełnie innym tonie przemawiał prezes partii Jarosław Kaczyński, który zaatakował „ideologię LGBT” i zapowiedział walkę z nią.

– Są dzisiaj w naszym kraju tacy, którzy chcą się wedrzeć do naszych szkół, do naszego życia, którzy chcą odebrać nasze prawa, kulturę, którzy atakują Kościół, nasze świętości. To trzeba odeprzeć – stwierdził Kaczyński. – Jestem bardzo wdzięczny ks. abp. Markowi Jędraszewskiemu za to, że w słowach zdecydowanych ujął ten problem– powiedział.

Kaczyński określił Marsze Równości jako „wędrowny teatr, aby prowokować, a potem płakać”. – Ta metoda musi być zdemaskowana i odrzucona (…) Trzeba twardo odpowiadać na prowokacje. Nie pozwolimy na to, by polska rodzina została rozbita, a polskie dzieci od przedszkola demoralizowane. To w Polsce się nie uda, obronimy Polskę – mówił Jarosław Kaczyński. Zaapelował przy tym do uczestników pikniku o wsparcie w walce o obronę „polskiej tradycji i religii”.

Komentarze

Nie przegap najciekawszych wiadomości! Obserwuj nas w Google News.