REKLAMA

Autobus
Fot. Creative Commons

W jednym z autobusów komunikacji miejskiej w Krakowie doszło do bulwersującego zdarzenia. Nieobyczajnie zachowujący się starszy mężczyzna został szybko ujęty i przekazany strażnikom miejskim, a następnie policjantom.

REKLAMA

W ostatni czwartej w godzinach wieczornych zdenerwowany mężczyzna wbiegł do komendy straży miejskiej w Krakowie. Poprosił dyżurnego o pomoc w przejęciu innego mężczyzny, który miał się dopuścić nieobyczajnego czynu w obecności innych pasażerów autobusu.

– Gdy zorientował się, że jest w potrzasku, próbował uciec, ale został złapany, a teraz pilnują go świadkowie na przystanku przy Rondzie Barei – relacjonował strażnikom rozgorączkowany świadek zdarzenia.

REKLAMA

Starszy mężczyzna obnażał się w autobusie

Po przybyciu na miejsce, strażnicy zdołali złapać starszego mężczyznę, który miał się obnażać przed kobietami w autobusie. Po ustaleniu wszystkich szczegółów i wylegitymowaniu biorących udział w interwencji osób, sprawa została przekazana policji.

To nie pierwszy w ostatnim czasie przypadek w Krakowie, gdy doszło do takiej sytuacji. Pod koniec stycznia policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy obnażali się publiczne przy ulicy Krakowskiej.

REKLAMA

REKLAMA