Całowali się na moście, ale stracili równowagę! Para spadła 15 metrów w dół! (WIDEO)

Brzmi to jak scenariusz z dreszczowca, ale rzeczywiście wydarzyło się naprawdę w Peru. Na południu tego kraju w Cuzco dwoje zakochanych weszło w nocy na most i zaczęli się całować. Niestety, wystarczył moment, aby stracili równowagę. Spadli razem w dół 15 metrów! Nie przeżyli. Wszystko zarejestrował monitoring.

   

Uczestnikami tragicznego zdarzenia byli 34-letnia Maybeth Espinoz i 36-letni Hector Vidal. Para akurat wracała do domu z klubu w Cuzco. Na nagraniu z monitoringu miejskiego widzimy jak przechodzą przez most i zatrzymują się, aby dać wyraz swoim uczuciom. Gdy całowali się, kobieta usiadła na barierce i objęła nogami partnera.

Nagle kobieta straciła równowagę i przechyliła się do tyłu. Kurczowo trzymając mężczyznę pociągnęła go za sobą. Jej partner próbował jeszcze jakoś chwycić barierkę, ale bez powodzenia.

   

Zgodnie z informacjami przekazanymi przez portal o2.pl obydwoje przeżyli upadek. Świadkowie zdarzenia natychmiast wezwali pomoc. W drodze do szpitala stwierdzono zgon 34-latki. Z kolei portal metro poinformował, że lekarze nie dali rady uratować także mężczyzny. 36-latka ze złamaniem czaszki przewieziono na oddział intensywnej terapii, ale również zmarł.

https://youtu.be/iJXapB3Ckyg

   
     

Nie przegap najciekawszych artykułów!

→ Obserwuj ShareInfo.pl w Google News