W programie „Minęła dwudziesta” w TVP Info znany podróżnik i showman Wojciech Cejrowski podał receptę na skuteczną walkę z islamskimi terrorystami.

– Wszystkie zwłoki trzeba bezcześcić, w ich rozumieniu, świńską krwią. Kule muszą być moczone w świńskiej krwi – powiedział Cejrowski. Jeśli jednak nie zdarzy się tak, że do terrorysty nie strzelimy amunicją umoczoną w świńskiej krwi, należy jego zdaniem unurzać w niej zwłoki terrorysty przed pochówkiem.

Dlaczego miałaby to być akurat świńska krew? Wyznawcy Allaha nie jedzą wieprzowiny i nie dotykają świń, ponieważ uważają, że jest ona nieczystym zwierzęciem i wierzą, że mogłoby to być powodem nietrafienia przez nich do raju.

Samo zabicie i pochowanie terrorysty z użyciem świńskiej krwi to nie jedyna metoda walki z islamistami. – Trzeba uderzyć w klan, obiecać – zniszczymy twoich najbliższych, ich pokój domowy – spakujemy i wywieziemy precz – twierdzi Cejrowski. Postulując wywożenie z Europy wszystkich członków rodziny zabitego, stały komentator TVP Info nawołuje do wprowadzenia odpowiedzialności zbiorowej.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę