centrum warszawy zablokowane. karambol
fot. Pixabay

To był  bardzo trudny dzień dla kierowców, poruszających się po stolicy. W Warszawie doszło do karambolu, w którym zderzyło się 6 samochodów osobowych i jeden „dostawczak”. Skala zdarzenia wymusiła zatrzymanie ruchu tramwajowego w obu kierunkach na ul. Marszałkowskiej. Trzy osoby zostały ranne i trafiły pod opiekę ratowników medycznych.

Do zdarzenia doszło w czwartek 1 grudnia ok. godz. 16:00 na ul. Marszałkowskiej w Warszawie. Jak podaje „Fakt” – na wysokości domu handlowego Centrum (TK Maxx) zderzyło się łącznie 7 samochodów – 6 aut osobowych i jeden samochód dostawczy.

„Z powodu zablokowanego przejazdu w rejonie ulic Marszałkowska/Al. Jerozolimskie trwają utrudnienia w kursowaniu linii 4, 15, 35, 78. Utrudnienia dotyczą również linii autobusowych 171, 520, 517. Możliwe opóźnienia kursów oraz skierowanie linii na trasy objazdowe” – poinformował ZTW.

Karambol w centrum Stolicy. Zderzyło się 7 samochodów. Trzy osoby potrzebowały pomocy medycznej

Z powodu incydentu autobusy linii 171, 520, 517 zostały przekierowane na alternatywne trasy objazdowe.

Na miejscu działają Straż Pożarna, policja oraz ratownicy medyczni. W wypadku zostały poszkodowane trzy osoby, które trafiły pod opiekę medyków.

Spowodowane wypadkiem utrudnienia w ruchu drogowym przełożyły się na całkowity paraliż centrum Warszawy. Jak poinformowali obecni na miejscu strażacy – zablokowana jest ul. Marszałkowska na całej długości od Ronda Dmowskiego aż po ul. Królewską.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę