Cenzura w „Studiu Polska”! Zwolennicy Konfederacji niewpuszczeni do programu TVP Info! (WIDEO)

W czasie nadawanego w sobotę wieczorem w prorządowej TVP Info programu Magdaleny Ogórek i Jacka Łęskiego „Studio Polska” doszło do awantury. Podczas audycji jeden z widzów opuścił studio, protestując przeciwko niedopuszczeniu do udziału w programie przedstawicieli Konfederacji.

Konfederacja jest jednym z pięciu ogólnopolskich komitetów startujących w wyborach parlamentarnych. Sobotni incydent jest już kolejnym wykluczeniem z programu – który według Ogórek i Łęskiego jest otwarty dla wszystkich – reprezentantów tego prawicowego ugrupowania.

Mężczyzna, który protestował przeciwko dyskryminacji przez publiczną telewizję członków Konfederacji, niedługo po rozpoczęciu programu wyszedł na środek studia i zaczął krzyczeć, że jest z Konfederacji, a jego koledzy nie zostali dopuszczeni do udziału w „Studiu Polska”. Chwilę później opuścił audycję.

– Po raz kolejny przedstawiciele Konfederacji robią hucpę w programie. To była zaplanowana prowokacja – oceniła chwilę później wydarzenie Ogórek. – Ludzie związani z Konfederacją próbowali kilkukrotnie zerwać emisję programu – dopowiedział Łęski.

Zwolennicy i działacze Konfederacji w mediach społecznościowych oskarżyli TVP o stosowanie cenzury wobec ich partii, udowadniając, że uniemożliwiono im udział w programie.

Konfederacja po raz kolejny nie wpuszczona do „otwartego” programu Studio Polska TVP, za sam fakt popierania…

Opublikowany przez Gabrielę Jurkiewicz Sobota, 28 września 2019

Komentarze

Czytaj także:  Kto powinien być następcą Kaczyńskiego? Polacy uważają, że najlepszy będzie…
Nie przegap najciekawszych wiadomości! Obserwuj nas w Google News.