Chcesz poprawić biust lub zrobić lifting twarzy? Znajdź pracę u ministra Szyszki!

Zabiegi chirurgii plastycznej do tanich nie należą. Pewnie wie o tym minister środowiska Jan Szyszko, skoro urzędnicy Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej mają otrzymać zniżki na korektę nosa, piersi, uszu, lifting twarzy, plastykę brzucha oraz powiek.

   

Jak informuje „Super Express”, podległy ministrowi Szyszce Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej miał rozpisać przetarg na 4 mln zł, na którym mieliby skorzystać właśnie urzędnicy. Przetarg dotyczy pakietów zdrowotnych dla pracowników, do których zostały włączone zabiegi upiększające i odmładzające.

Minister wychodzi naprzeciw potrzebom pracowników, ale nie wszyscy mogą liczyć jednakowe zniżki na operacje plastyczne. Pięć osób z zarządu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej otrzyma na nie aż 30 proc. rabatu, a zwykli urzędnicy tylko po 10 proc. upustu.

   

Na pytanie „Super Expressu”, dlaczego pakiety zdrowotne dla pracowników obejmują również zabiegi chirurgii plastycznej, rzeczniczka Ministerstwa Środowiska nie udzieliła odpowiedzi.

     

Nie przegap najciekawszych artykułów!

→ Obserwuj ShareInfo.pl w Google News