Chcesz poprawić biust lub zrobić lifting twarzy? Znajdź pracę u ministra Szyszki!

REKLAMA

Zabiegi chirurgii plastycznej do tanich nie należą. Pewnie wie o tym minister środowiska Jan Szyszko, skoro urzędnicy Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej mają otrzymać zniżki na korektę nosa, piersi, uszu, lifting twarzy, plastykę brzucha oraz powiek.

Jak informuje „Super Express”, podległy ministrowi Szyszce Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej miał rozpisać przetarg na 4 mln zł, na którym mieliby skorzystać właśnie urzędnicy. Przetarg dotyczy pakietów zdrowotnych dla pracowników, do których zostały włączone zabiegi upiększające i odmładzające.

REKLAMA

Minister wychodzi naprzeciw potrzebom pracowników, ale nie wszyscy mogą liczyć jednakowe zniżki na operacje plastyczne. Pięć osób z zarządu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej otrzyma na nie aż 30 proc. rabatu, a zwykli urzędnicy tylko po 10 proc. upustu.

Na pytanie „Super Expressu”, dlaczego pakiety zdrowotne dla pracowników obejmują również zabiegi chirurgii plastycznej, rzeczniczka Ministerstwa Środowiska nie udzieliła odpowiedzi.