Do frustrującego z punktu widzenia innych turystów zajścia doszło w Wenecji. Mężczyzna, który nie dostał pozwolenia na zrobienie zdjęcia na jednej z łódek, o mały włos nie pobił gondoliera, który jej pilnował.

Niektórzy turyści posuwają się do niespodziewanych kroków, które zapewnią im możliwość zrobienia wyjątkowego zdjęcia. Jedni pozują nad przepaścią bez niezbędnego zabezpieczenia, inni decydują się na przekroczenie wszelkich granic, zaś jeszcze inni.. biją inne osoby. Do tak absurdalnego zdarzenia doszło niedawno w Wenecji, o czym przekonał się jeden z gondolierów.

Jeden z turystów udał się do malowniczego włoskiego miasta ze swoją rodziną. Chcąc zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie, wszedł bez pozwolenia na jedną z łodzi. Nie spodobało się to jednak gondolierowi, wskutek czego pomiędzy mężczyznami doszło do sprzeczki. Wszystko uchwycił inny z turystów, który następnie umieścił nagranie w sieci.

Na nagraniu widać, jak agresywny mężczyzna wyładowuje swoją energię na mężczyźnie obsługującym gondolę. Początkowo próbuje mu zrzucić kapelusz z głowy, ale później przechodzi do rękoczynów – najpierw uderza go lekko głową, a po chwili wymierza mu cios pięścią w twarz. Rodzina mężczyzny nie chce mieszać się w sytuację i odchodzi z miejsca zdarzenia. Do tej pory nie wiadomo, czy zajście zostało zgłoszone do odpowiednich służb.

https://www.facebook.com/DixeelDuse/videos/2479748808971977/


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę