YouTube | Stop Cham

Kierująca samochodem osobowym w Tychach wykazała się olbrzymią nieodpowiedzialnością. W celu ominięcia korków kobieta postanowiła przejechać przez kładkę dla pieszych. Jej zachowanie zostało nagrane przez jednego ze świadków.

Do zdarzenia doszło 8 marca. Wtedy to piesi i rowerzyści zauważyli, że na kładce dla pieszych pojawił się samochód na niemieckich tablicach rejestracyjnych. Kierująca nim kobieta stworzyła tym samym niebezpieczeństwo dla innych uczestników ruchu.

Świadkowie zdarzenia nie mogli uwierzyć, że kobieta wykazała się takim brakiem odpowiedzialności. Jeden z nich postanowił uwiecznić całe zdarzenie na kamerze i konfrontując się z nią twarzą w twarz.

Po tym, jak do kobiety dotarło, że za swoje zachowanie może czekać ją konieczność poniesienia konsekwencji, zaczęła się tłumaczyć. Przyznała, że do wjazdu na kładkę dla pieszych doszło przez pomyłkę.

Kierująca postanowiła zawrócić. Autor nagrania przyznał, że kobieta wjechała na kładkę w celu ominięcia korków. Dodał, że śpieszyła się z powodu Dnia Kobiet. Nagranie trafiło do sieci.

Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę