Dwóch osobników w wieku nieco ponad 20 lat chciało się umówić z nieletnią. Mogli szukać sobie partnerek w swoim wieku, ale postanowili zainteresować się 13-latką. Początkowo przesyłali jej własne nagie fotografie. Poszli jednak o krok dalej. Chcieli się z nią spotkać we Wrocławiu. Dziewczynka na szczęście zorientowała się w niebezpiecznej sytuacji i powiadomiła matkę.

Wszystko zaczęło się od znajomości na portalu społecznościowym. Młodzi mężczyźni zaczęli w końcu wysyłać nastolatce z powiatu toruńskiego zdjęcia, na których są rozebrani. Okazuje się, że propozycja spotkania we Wrocławiu nie była blefem, bo rzeczywiście przyszli w umówione miejsce.

W głowie 13-latki na szczęście zapaliła się ostrzegawcza lampka i na spotkanie się nie udała. Zamiast tego powiedziała wszystko matce, a ta powiadomiła policję. W konsekwencji sprawą szybko zajęli się wrocławscy funkcjonariusze. – Mogę na razie potwierdzić, że w tej sprawie zatrzymano dwóch mieszkańców powiatu oleśnickiego w wieku 21 i 24 lat – informuje st. sierż. Krzysztof Marcjan z wrocławskiej policji.

Z informacji zebranych przez Fakt24 wynika, że obydwaj mężczyźni znajdują się już na komisariacie. Po złożeniu wyjaśnień mogą im być przedstawione zarzuty.

Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę

Autor tekstu: ShareInfo.pl

Wydawca strony ShareInfo.pl | Kategoria ogólna