Chiński miliarder ostrzega: Koronawirus zabił już 50 000 osób! Władze kłamią!

Według oficjalnych danych wykryty w Wuhan korona wirus zabił 900 osób. Wiele osób, w tym chiński miliarder Guo Wengui, zaprzecza jednak podawanym statystykom. Czy prawda jest o wiele gorsza?

   

Władze Chin bardzo oszczędnie i lakonicznie informują o tym, ile osób zabił już koronawirus. Twierdzą, że panują nad epidemią, równocześnie jednak pojawiają się głosy, że osoby, które mają znać prawdę i o niej mówić, są uciszane. Pojawiły się też informacje, że za ukrywanie chorych mają grozić kary śmierci.

Przecieki z samego środka epidemii podają, że śmierć poniosło tysiące osób. Jednym z tych, który oskarża władze o kłamstwo, jest chiński miliarder Guo Wengui. To człowiek cieszący się uznaniem, jeden z najbogatszych w kraju. Mówi wprost: Chiny ukrywają prawdę! Twierdzi on, że tak naprawdę zmarło już 50 000 osób, a przez ostatnie dwa tygodnie, każdego dnia, do krematorium miało trafiać 1200 ciał. Podawane informacje stają się mniej szokujące w obliczu wcześniejszych pojawiających się wieści, że krematorium w Wuhan nie nadąża z pracą.

   

Dodatkowo w poniedziałek szef WHO poinformował, że oficjalna liczba zarażeń to jedynie wierzchołek góry lodowej. Czy dowiemy się prawdy? Czy epidemia naprawdę zbiera aż tak potężne żniwo?

     

Nie przegap najciekawszych artykułów!

OBSERWUJ ShareInfo.pl na Google News