Ciało 29-latki znaleziono w poniedziałek w lesie w powiecie gostyńskim. Prokurator i policja badają okoliczności śmierci ciężarnej kobiety. Na razie wiadomo, że znaleziono list pożegnalny, który może świadczyć o samobójstwie.

Ciąża była zaawansowana – siódmy miesiąc. Wiadomo również, że po południu w poniedziałek kobieta opuściła gabinet lekarski w Lesznie, ale do domu nie wróciła. Nie kontaktowała się także wówczas z rodziną. Policja została powiadomiona przez jej bliskich i przystąpiono do poszukiwań. Pauliny, bo tak miała na imię kobieta, szukało 40 funkcjonariuszy z Komendy Powiatowej Policji w Gostyniu.

List pożegnalny został znaleziony w samochodzie Pauliny K., natomiast jej ciało odnaleziono poza pojazdem. Treść ostatniego listu nie została ujawniona, ale portal o2.pl dotarł do nieoficjalnych informacji, które mówią o załamaniu psychicznym jako powodzie samobójstwa.

– Wszystkie okoliczności wskazują, że kobieta odebrała sobie życie. Zmagała się z problemami natury psychicznej, leczyła się w tym kierunku. Wykluczyliśmy udział osób trzecich – informuje śledczy znający kulisy sprawy.

Śmierć kobiety jest badana przez prokuraturę rejonową w Gostynie. Do tej pory nie poinformowano jednak o szczegółach dochodzenia. Portal leszno24.pl informuje, że ciało trafiło już do rodziny zmarłej kobiety, ale prokurator tego nie potwierdza.

Jeżeli czujesz, że twoja sytuacja życiowa jest trudna i chcesz skontaktować się z psychologiem nie zwlekaj i dzwoń pod bezpłatny numer 800 70 2222 całodobowego Centrum Wsparcia dla osób w kryzysie. Wsparcie jest ofertowane również poprzez emaile lub czat.

Adres Centrum Wsparcia:
https://liniawsparcia.pl

Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę

Autor tekstu: ShareInfo.pl

Wydawca strony ShareInfo.pl | Kategoria ogólna