Ćwiczyli „spontaniczne” witanie premiera! Nagranie jest hitem internetu! (WIDEO)

Sceny rodem ze spotkań partii komunistycznej w PRL rozegrały się na mityngu premiera Mateusza Morawieckiego z mieszkańcami Piekar Śląskich, które odbyło się w środę 25 września. Obecni na spotkaniu wyborczym, wśród których królowali działacze Prawa i Sprawiedliwości, przed przyjazdem szefa rządu ćwiczyli jego „entuzjastyczne” i „spontaniczne” przywitanie. Film z nagraniem trafił do sieci i od razu stał się przebojem internetu.

   

Na nagraniu widać, jak osoba, mająca prowadzić spotkanie z premierem – „jedynką” na liście PiS w Katowicach – instruuje zebranych, że gdy Morawiecki się zjawi, mają z zachwytu dla niego z zapałem skandować jego imię.

   

– Zacznijmy od takiego przywitania specjalnie przygotowanego dla pana premiera. Gdybyśmy mogli skandować głośno: „Ma-te-usz, Ma-te-usz, Ma-te-usz!” – proponuje przez mikrofon mężczyzna.

Próba jednak nie kończy się pomyślnie, gdyż wiele osób nie skanduje imienia premiera. Konferansjer zachęca więc: – Szanowni państwo, głośniej, głośniej, w ten sposób nie przywitamy tutaj pana premiera!!! To nie będzie przywitanie dla mnie, tylko dla pana premiera Mateusza Morawieckiego! Także głośniej, głośniej moi drodzy! – apeluje.

     

Nie przegap najciekawszych artykułów!

→ Obserwuj ShareInfo.pl w Google News