Cyberpunk 2077 ma nowy zwiastun. Aż 8 lat minęło od pierwszego trailera!

Cyberpunk 2077 to gra, której twórcami są autorzy serii Wiedźmina. Już niedługo będzie ona dostępna dla wszystkich graczy! Zobacz najnowszy premierowy zwiastun, który trafił do sieci dni przed premierą i osiem lat po pierwszym zwiastunie z gry.

REKLAMA

Cyberpunk 2077 pierwszy raz zapowiedziano w maju 2015 roku. Nadszedł ten moment, po  długich ośmiu latach wyczekiwania, gra będzie dostępna dla graczy już za dwa dni!

CD Project tuż przed premierą opublikował w sieci kolejny trailer gry, której premiera odbędzie się 10 grudnia 2020 roku.

REKLAMA

Cyberpunk 2077 – premierowy zwiastun

Po południu we wtorek (8 grudzień) do sieci wrzucono premierowy zwiastun gry Cyberpunk 2077. W trailerze najbardziej zwraca uwagę postać głównego bohatera V. Zwiastun jest bardzo mroczny i klimatyczny oraz pokazuje ciekawą fabułę. Świetnie nastraja przed rozgrywką, co więcej daje tym do zrozumienia, że protagonista Cyberpunk 2077 stoi przed ważną misją, jednak to od jego wyborów będzie zależeć wszystko, a w tym nawet losy całej ziemi!

To symptomatyczne dla gier CD Projekt, w których przede wszystkim wybory bohatera są najbardziej znaczące. Dzięki zwiastunowi możemy dodatkowo dostrzec plejadę bohaterów, których znamy z poprzednich materiałów. Całą kompozycję uzupełnia melodyjna i futurystyczna ścieżka dźwiękowa.

CD Projekt przygotował zwiastun w dwóch wersjach językowych, po polsku oraz po angielsku, dlatego koniecznie obejrzyjcie i oceńcie, która wersja brzmi lepiej.

REKLAMA

Trailer można uznać za ostateczną laurkę dla gry. Niestety nie da się go porównać z pierwszym zwiastunem Cyberpunka 2077, który pojawił się 10 stycznia 2013 roku. Najnowszy zwiastun oparty jest na silniku gry, podczas gdy na przestrzeni ośmiu lat, to animacja, która z rozgrywką ma mało wspólnego, jednak można śmiało stwierdzić, że początkowe założenia dotyczące mrocznego klimatu udało się zdecydowanie zachować.

Jak oceniają grę recenzenci?

CD Projekt miał nadzieję, że średnia ocen gry przekroczy 90% i ten cel udało się spełnić. Aktualnie na metacritic, Cyberpunk 2077 ma średnią ocen 91/100 punktów z 46 recenzji.

Jest to niewiele mniej niż Wiedźmin 3, który w wersji na PC otrzymał 93 punkty. Recenzenci doceniają i zachwycają się światem, fabułą, różnorodnością wyborów i to,  ze mogą mieć ich wpływ na historię. Jednak nie obyło się bez błędów, które niespodziewanie potrafią uprzykrzyć rozgrywkę.

Udostępnij: