Czarnecki przekonuje do głosowania na Dudę: Zna języki obce, potrafi się zachować i ma piękną żonę!

Europoseł PiS Ryszard Czarnecki w rozmowie z Magdaleną Ogórek w Radiu Opole wypowiedział się na temat majowych wyborów prezydenckich. Jego zdaniem najlepszym z możliwych kandydatów jest Andrzej Duda, który gwarantuje mocną pozycję Polski za granicą. Obecna głowa państwa jest również najlepiej przygotowany do tej funkcji.

– W moim przekonaniu, ponieważ prezydent Rzeczypospolitej przede wszystkim reprezentuje Polskę za granicą, więc proszę państwa, abyśmy patrzyli na kandydatów pod kątem tego, czy znają języki obce, jak się potrafią zachować, czy orientują się w tym świecie międzynarodowym, czy będą potrafić się w nim znaleźć, bo bez tego to nie ma sensu – oświadczył polityk PiS.

Czytaj także:  Poseł Lipiński z PiS trafi do NBP. Zarobi 50 tys. złotych miesięcznie

Czarnecki zauważył, że Duda to „nie tylko doktor prawa, ale przede wszystkim człowiek, który przez prawie 5 lat sprawował funkcję głowy państwa polskiego w sposób bardzo odpowiedzialny”. –To on w dużym stopniu przyczynił się do zacieśnienia relacji polsko-amerykańskich – zauważył. Atutem ma być również to, że ma „piękną i bardzo taką reprezentacyjną first lady”.

Czytaj także:  Bielan: Moje dzieci uwielbiają Kaczyńskiego. Malują prezesowi laurki z kotkami

Komentarze

Nie przegap najciekawszych wiadomości! Obserwuj nas w Google News.