czerwona herbata

Herbata czerwona pu-erh ma nieoceniony wpływ na zdrowie człowieka. Działa przeciwzapalnie, reguluje ciśnienie i wzmacnia odporność. Poza tym, może być doskonałym specyfikiem na odchudzanie.

W czerwonej herbacie obecny jest kwas galusowy, który zmniejsza ilość adipocytów (komórek tłuszczowych) w ciele. Nadmiar adipocytów sprzyja tworzeniu tkanki tłuszczowej, natomiast herbata pu-erh pomaga zwalczać tłuszcz trzewny (brzuszny), który gromadzi wokół organów wewnętrznych (np. dookoła wątroby lub nerek). Jest to najbardziej szkodliwy dla zdrowia rodzaj tłuszczu.

Czerwona herbata to pogromca tłuszczu!

Napar z czerwonej herbaty ogranicza czynność lipazy trzustkowej, z tej przyczyny, gdy tłuszcz dostaje się z pokarmów, nie podlega trawieniu i wchłanianiu. Zostaje po prostu wydalony z organizmu. Z tych przyczyn napój jest przez wielu określany jako „pogromca tłuszczu”. Przyspiesza przemianę materii i pomaga pozbyć się tłuszczu w czasie odchudzania.

Ponadto czerwona herbata jest prawdziwym panaceum na oczyszczanie organizmu ze szkodliwych toksyn. Na domiar tego, cenny płyn zmniejsza stężenie glukozy i cholesterolu we krwi i ożywia cały metabolizm. Zaleca się, aby pić herbatę po posiłku, wówczas może doskonale wesprzeć organizm.

Wyciąg z czerwonej herbaty często jest składnikiem suplementów diety wspomagających odchudzanie. Od czasu do czasu warto po nią sięgać!

→ TUTAJ KUPISZ CZERWONĄ HERBATĘ W NAJLEPSZEJ CENIE!

Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę