Jak widać nie każdy zwraca uwagę na niskie temperatury i nawet zimą musi odsłonić ciało. Tak właśnie postąpił 47-letni mężczyzna z Częstochowy. Wyszedł sobie na ulicę i po prostu beż żadnych oporów postanowił „przewietrzyć” swoje „klejnoty”. Strażnicy miejscy zostali szybko zawiadomieni o obnażaniu publicznym.

Ten swoisty intymny pokaz miał miejsce 24 stycznia około godz. 6.55. Wtedy właśnie Straż Miejska z Częstochowy otrzymała informację telefoniczną, że w mieście pojawił się ekshibicjonista. Swoje organy płciowe prezentował w rejonie ul. Waszyngtona. Patrol natychmiast ruszył na miejsce, a dzięki dokładnemu opisowi mężczyzny, szybko udało się go zlokalizować.

To 47-letni mężczyzna, którego ujęto i skierowano na I Komisariat Policji. Za swój czyn będzie musiał najprawdopodobniej ponieść sankcje karne, co przewiduje art. 140 oraz art. 141 Kodeksu wykroczeń. Czynność została zakwalifikowana jako nieobyczajny wybryk. Za obnażanie grozi areszt, ograniczenie wolności, nagana lub grzywna do 1500 zł.

Udostępnij:

Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę