Czy w tym roku pojedziemy na wakacje? Dobra wiadomość!

Na pytanie, czy w tym roku będziemy mogli wybrać się na wakacje odpowiedział wiceminister zdrowia. Na podstawie jego wypowiedzi, można wysnuć wnioski, że można planować wakacje.

   

Jak informuje papilot.pl Łukasz Szumowski w rozmowie z Robertem Mazurkiem z RMF FM zapowiedział, że możemy zapomnieć o takich wakacjach, jak mieliśmy do tej pory. W jego ocenie w tym roku nie odbędą się także kolonie letnie i obozy. A co z rodzinnymi wakacjami? Czy będziemy mogli wybrać się na urlop choćby w Polsce?

Władze w Polsce zaczęły łagodzić część obostrzeń, które zostały wprowadzone kilka tygodni temu. Wciąż dokładnie nie wiadomo kiedy nastąpią kolejne etapy odmrażania gospodarki. Nie wiadomo nawet kiedy dzieci wrócą do szkoły. A czy w tym roku będzie można zorganizować wakacje?

   

Wiceminister zdrowia Janusz Cieszyński w TVN24 powiedział, że jak najbardziej będzie możliwość wybrać się na rodzinne wakacje. Będzie można wychodzić z domu, będzie można się przemieszczać, ale należy ograniczać swoje kontakty z innymi osobami – dodał wiceminister zdrowia. Nie będzie natomiast kolonii i obozów.

     

Nie przegap najciekawszych artykułów!

→ Obserwuj ShareInfo.pl w Google News