Białe ubrania jak nowe!
YouTube | Thrive Market

W naszej garderobie bez wątpienia gości dużo ubrań w kolorze bieli. Ten kolor często wybieramy do swoich stylizacji, bowiem jest on uniwersalny i łatwo łączyć go z innymi fasonami i kolorami. Niestety, po kilkunastu praniach, nasze białe ubrania zaczynają szarzeć i wyglądać dość nieestetycznie. Możemy jednak w prosty sposób przywrócić im naturalną biel!

Banalny sposób!

Z pomocą przychodzi nam popularny lek na ból głowy. Mowa tutaj o aspirynie! Jak się okazuje, dodanie jej do prania sprawi, że nasze ubrania znów będą śnieżnobiałe, a po brzydkim szarym zabarwieniu nie pozostanie nawet ślad!

Co więcej, aspiryna działa nie tylko jako wybielacz, ale z powodzeniem pomoże nam w pozbyciu się uporczywych prań. Jej silne działanie powoduje jednak, że z tego sposobu możemy korzystać tylko i wyłącznie wtedy, kiedy pierzemy białe ubrania, bez żadnych kolorowych dodatków!

Jedno pranie odświeży nasze zszarzałe ubrania!

Aby przywrócić biel naszym ubraniom wystarczy, że do pralki załadowanej białymi tekstyliami dodamy cztery tabletki aspiryny. Tabletki wrzucamy bezpośrednio do bębna, a jeśli ustawiamy program na niską temperaturę, to warto je dobrze pokruszyć, aby szybciej się rozpuściły. Do szuflady wlewamy pozostałe używane przez nas detergenty i włączamy pranie. Nasze ubrania będą jak nowe!


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę