Damski bokser w PO? Posłanka Iwona Arent oskarża posła Sławomira Nitrasa o pobicie!

REKLAMA

Posłanka Iwona Arent z PiS poinformowała w mediach społecznościowych o zawiadomieniu, jakie złożyła w prokuraturze. Sprawa dotyczy posła PO Sławomira Nitrasa, który miał posłankę uderzyć i użyć wobec niej wulgarnych słów.

„Wczoraj złożyłam zawiadomienie do Prokuratury Okręgowej w Warszawie w związku z karygodnym zachowaniem posła Sławomira Nitrasa z PO, który uderzył mnie i publicznie znieważył, używając wulgarnych słów”, napisała Arent w piątek na Twitterze. Nie dodała jednak, w jakich okolicznościach i kiedy Nitras miał ją uderzyć.

Parlamentarzysta PO szybko zareagował na wpis posłanki PiS. „Ze zdumieniem dowiedziałem się o tweetcie jednej z posłanek. Informacje tam zawarte dotyczące mnie są całkowicie nieprawdziwe. Są kłamstwem. Odbieram to jako kolejną prowokację środowiska PiS wobec mnie”, skomentował Sławomir Nitras oskarżenia pod swoim adresem.

REKLAMA

Z informacji ukazujących się w mediach pod koniec października wynika, że napięcia między parlamentarzystką PiS a posłem PO pojawiały się już wcześniej. Podczas jednego z posiedzeń Sejmu Iwona Arent domagała się „kary dla Nitrasa” i krzyczała w jego kierunku, że „za dużo zarabia”. – Chory jesteś, lecz się. Przestań zadawać się z białym proszkiem – miała wołać w kierunku posła Platformy.

Podziel się: