Prezydent Stanów Zjednoczonych wraz z żoną Melanią rozmawiali w Wigilię wieczorem z dziećmi, które dzwoniły do Dowództwa Obrony Północnoamerykańskiej Przestrzeni Powietrznej i Kosmicznej (NORAD), chcąc się dowiedzieć, w którym miejscu leci święty Mikołaj na swoich saniach. Jak informuje CNN, NORAD od wielu lat pomaga dzieciom w śledzeniu sań świętego Mikołaja.

Podczas rozmowy Donald Trump zapytał 7-letniego chłopca, czy wciąż wierzy w świętego Mikołaja. Prezydent USA następnie dodał, że tylko „marginalna” część dzieci w jego wieku wierzy w tę historię. Nie wiadomo, co siedmioletni Coleman odpowiedział Trumpowi. Na nagraniu opublikowanym w sieci można jedynie zobaczyć, jak prezydent milknie i uśmiecha się.

Słowa prezydenta wywołały w mediach społecznościowych lawinę komentarzy, w większości krytycznych. Internauci zarzucają Donaldowi Trumpowi, że w obcesowy sposób niszczy dziecięce marzenia. Dziwią się też, jak prezydent Stanów Zjednoczonych może myśleć, że siedmioletnie dziecko zna już prawdę o świętym Mikołaju.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę