Kobieta długo może nie zdawać sobie sprawy z faktu, że jest w ciąży. Ale czy można o tym nie wiedzieć do chwili porodu? Można! Udowodniła to pewna 20-latka, którą poród dopadł znienacka w czasie imprezy bardzo energetycznej imprezy muzycznej. Zanim do tego doszło, byłą w błogiej niewiedzy o własnej ciąży!

W ostatni weekend uczestniczyło w festiwalu Nature One 56 tysięcy fanów muzyki techno. Impreza odbyła się na terenie opuszczonej amerykańskiej bazy rakietowej w miejscowości Hunsrück koło Koblencji na zachodzie Niemiec. śród tysięcy miłośników techno była też pewna 20-latka, która bawiąc się w najlepsze, zaczęła…rodzić!

Niemiecka policja przekazała informację, że kobieta była zaskoczona ciążą i narodzinami. Po samodzielnym porodzie w namiocie dziewczyna z maleństwem dotarła do punktu udzielania pierwszej pomocy, skąd przewieziono ich do pobliskiego szpitala. Lekarze twierdzą, że mama i noworodek czują się dobrze, choć kobieta nadal jest w lekkim szoku i musi się oswoić z tą wyjątkową sytuacją.

Dziecko otrzymało już pierwszy prezent, jest nim dożywotni darmowy wstęp na festiwal „Nature One”.

Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę