Auto
Fot. KPP Łosice

Do fatalnego w skutkach wypadku doszło w miejscowości Nowa Kornica w województwie mazowieckim. Mężczyzna podczas naprawy swojego samochodu został przez niego przygnieciony, w wyniku czego poniósł śmierć na miejscu.

Komenda Powiatowa Policji w Łosicach poinformowała, że 85-letni mężczyzna naprawiał samochód osobowy marki opel. W pewnym momencie pojazd zsunął się z podtrzymujących go podpór, po czym przygniótł seniora.

Na miejsce zdarzenia zostali wezwani funkcjonariusze i strażacy, którzy własnymi siłami podnieśli, po czym zabezpieczyli pojazd. Dzięki temu udało im się wyciągnąć spod auta poszkodowanego mężczyznę.

Od razu podjęto czynności ratunkowe, ale zycia poszkodowanego niestety nie udało się uratować. Wszczęte zostało śledztwo, które ma ustalić dokładne okoliczności tragicznego w skutkach zdarzenia.

Mundurowi apelują o zachowanie ostrożności podczas wykonywania napraw przy pojazdach, odpowiednie zabezpieczenie przed niekontrolowanym przemieszczeniem się pojazdu oraz zapewnienie asekuracji innej osoby.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę