Dramat na Mazowszu. Nie żyje 85-latek przygnieciony przez auto, które naprawiał

Auto
Fot. KPP Łosice

Do fatalnego w skutkach wypadku doszło w miejscowości Nowa Kornica w województwie mazowieckim. Mężczyzna podczas naprawy swojego samochodu został przez niego przygnieciony, w wyniku czego poniósł śmierć na miejscu.

REKLAMA

Komenda Powiatowa Policji w Łosicach poinformowała, że 85-letni mężczyzna naprawiał samochód osobowy marki opel. W pewnym momencie pojazd zsunął się z podtrzymujących go podpór, po czym przygniótł seniora.

Na miejsce zdarzenia zostali wezwani funkcjonariusze i strażacy, którzy własnymi siłami podnieśli, po czym zabezpieczyli pojazd. Dzięki temu udało im się wyciągnąć spod auta poszkodowanego mężczyznę.

REKLAMA

Od razu podjęto czynności ratunkowe, ale zycia poszkodowanego niestety nie udało się uratować. Wszczęte zostało śledztwo, które ma ustalić dokładne okoliczności tragicznego w skutkach zdarzenia.

Mundurowi apelują o zachowanie ostrożności podczas wykonywania napraw przy pojazdach, odpowiednie zabezpieczenie przed niekontrolowanym przemieszczeniem się pojazdu oraz zapewnienie asekuracji innej osoby.

Udostępnij: