policja
Pixabay.com

Do tragicznego zdarzenia doszło w sklepie Delikatesy Centrum przy ulicy Mielęckiego w miejscowości Koźminek w powiecie kaliskim. Robiący zakupy jeden z klientów w pewnym momencie zasłabł i stracił przytomność. Lekarzom nie udało się go uratować.

O zdarzeniu poinformował portal kalisz24.info.pl. Doszło do niego w środę 24 listopada około godziny 19:00 w sklepie Delikatesy Centrum w Koźminku. Mężczyzna wybierający produkty nagle zasłabł i osunął się na ziemię.

Jako pierwsi na miejscu pojawili się policjanci, którzy zaczęli przeprowadzać akcję ratunkową. Mundurowi próbowali pomóc 63-latkowi, zanim na miejscu pojawił się Zespół Ratownictwa Medycznego.

Rzeczniczka prasowa Komendy Miejskiej Policji w Kaliszu w rozmowie z portalem kalisz24.info.pl przekazała, że pomimo włożonych starań funkcjonariuszom nie udało się przywrócić czynności życiowych mężczyzny.

Na ten moment trudno jest wyrokować, z jakiego powodu doszło do tak tragicznej sytuacji. Wiele jednak wskazuje na to, że do zgonu 63-latka doszło na skutek przyczyn naturalnych.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę