24-latek z Gorzowa Wielkopolskiego zabrał do siebie na weekend 9-letnią córkę znajomej. Dziecko zostało związane i zakneblowane, a potem schowane w wersalce. Mężczyzna prawdopodobnie wykorzystał seksualnie dziewczynkę.

W niedzielę wieczorem po godz. 22.00 policja dokonała szokującego odkrycia na gorzowskim Zawarciu. W mieszkaniu znalazła zakneblowaną i związaną 9-letnią dziewczynka. Drzwi wyważyli strażacy, wezwani tam przez policję – informuje portal gorzowianin.com. Jak się okazuje, dziecko przebywało u 24-latka już od soboty. Mężczyzna, który był znajomym jej mamy, wziął dziewczynkę na weekend. W niedzielę zadzwonił do matki 9-latki i powiedział, że dziewczynka uciekła w czasie spaceru.

– W tę historię nie uwierzył 14-letni brat dziewczynki, który wraz z kolegą zaczął jej szukać. Chłopcy pojechali do mieszkania 24-latka przy ul. Małopolskiej, ale nikt nie otworzył im drzwi. W środku było słychać jakieś odgłosy, więc chłopcy wezwali policję – relacjonuje Marcin Maludy z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie.

Policjanci znaleźli w mieszkaniu 9-latkę. Była związana, zakneblowana i schowana w wersalce. – Dziewczynka ledwo oddychała. Została natychmiast zabrana do szpitala w Gorzowie, gdzie od razu trafiła na stół operacyjny – dodaje policjant. Dziecko prawdopodobnie zostało zgwałcone.

Około godz. 1.00 w nocy w rejonie ul. Śląskiej policjanci znaleźli 24-latka. Ukrywał się i próbował uciekać przed policją. Został zatrzymany i trafił do policyjnej izby zatrzymań.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę