Pixabay.com

W tragiczny sposób zakończyła się impreza domowa w jednym z mieszkań przy ulicy Hetmańskiej w Rzeszowie. 19-latek wypadł z balkonu mieszkania usytuowanego na piątym piętrze. Mężczyzna spadł na dach budynku siłowni.

Rzeszowska policja przekazała, że spotkanie grupy osób w wieku 19-20 lat odbywało się w piątkowy wieczór. W jednym momencie jeden z uczestników postanowił wyjść na balkon, aby zaczerpnąć świeżego powietrza.

Po tym, jak mężczyzna długo nie wracał do mieszkania jeden z jego kolegów postanowił sprawdzić co się dzieje. Okazało się, że 19-latek wypadł przez balkon na dach budynku siłowni. Na miejsce wezwana została policja.

Nastolatek na całe szczęście przeżył upadek. Rzeczniczka policji przekazała, że jest w ciężkim stanie. Nieprzytomny został zabrany do szpitala. Lekarze następnie ocenili jego stan jako stabilny.

Funkcjonariusze rozpoczęli już ustalanie okoliczności wypadku. Od 19-latka pobrano krew do badań laboratoryjnych, których celem jest wykrycie ewentualnej obecności alkoholu i innych środków odurzających.

Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę