Pixabay.com

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło na warszawskiej Białołęce. 68-letnia kobieta wypadła z okna mieszkania usytuowanego na piątym piętrze. Pomimo przewiezienia do szpitala i walki lekarzy emerytki nie udało się uratować.

Wydarzenia na warszawskiej Białołęce miały miejsce w ostatni wtorek. Do zdarzenia doszło na osiedlu przy ulicy Krzyżówki w godzinach wieczornych. Policję oraz pogotowie ratunkowe wezwali świadkowie zdarzenia.

Policjanci ustalili, że 68-letnia kobieta wypadła z okna z piątego piętra. Przybyli na miejsce medycy przystąpili do reanimacji, po której emerytka została przewieziona do szpitala. Przez wiele godzin walczono o jej życie.

Niestety okazało się, że obrażenia wynikające z upadku z tak dużej wysokości były zbyt poważne, aby pomoc była skuteczna. W środowy poranek lekarze przekazali, że 68-latka zmarła – informuje „Super Express”.

Póki co policja nie przekazała żadnych szczegółów dotyczących wypadku. Wstępnie wykluczono jednak potencjalny udział osób trzecich w zdarzeniu. Sprawą zajmują się warszawscy policjanci i prokuratura.

Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę