Autobus
Fot. MojaOleśnica.pl

Pewien kierowca jadący w okolicach Oleśnicy nagrał jadący przed nim autobus, który był do tego stopnia przekrzywiony, że jechał „po skosie”. Co jednak najgorsze, w środku pojazdu znajdowały się dzieci. Mogło dojść do tragedii.

Póki co nie wiadomo, z jakiego powodu autokar jadący w okolicach Oleśnicy był w tak złym stanie. Nie ustalono, czy było to zaniedbanie ze strony firmy transportowej czy też niespodziewana awaria na drodze.

Do zdarzenia doszło na drodze pomiędzy Goszczem a Nową Wsią Goszczańską w województwie dolnośląskim, a film został opublikowany przez portal mojaolesnica.pl. Autobus firmy Polbus-PKS był w tak złym stanie, że po prostu jechał po skosie.

– Cały krzywy, stwarza niebezpieczeństwo dla dzieci w nim podróżującym oraz dla innych uczestników drogi. Jaki diagnosta podbił przegląd takiemu złomowi? – pyta autor nagrania w wiadomości przesłanej do redakcji portalu.

To, że w środku znajdowały się dzieci wyszło na jaw, bowiem wysiadały z niego na każdym przystanku. Portal mojaolesnica.pl próbuje wyjaśnić sprawę przewoźnika Polbus-PKS oraz u Wojewódzkiego Inspektoratu Transportu Drogowego we Wrocławiu.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę