Dwie osoby nie żyją, trzy ranne! Tragedia w Sopocie – auto staranowało słup i przystanek!

Prawdopodobnie nadmierna prędkość była przyczyną tragicznego wypadku, do którego doszło w Sopocie. Auto osobowe wypadło z drogi, później uderzyło w słup, na końcu – w przystanek. Wynik zdarzenia jest tragiczny – dwie osoby zginęły, natomiast trzy są ranne.

   

Do wypadku doszło w nocy na skrzyżowaniu Alei Niepodległości z ulicą Malczewskiego. Z powodu tragicznego zdarzenia całkowicie zablokowano Aleję Niepodległości w kierunku Gdańska. Ruch samochodów odbywa się pasami, które prowadzą w kierunku Gdyni. Nie wiadomo jeszcze, jak długo potrwają utrudnienia na drodze.

Informację o wypadku podała stacja RMF FM. Poinformowano, że auto osobowe najpierw wypadło z drogi, uderzyło w słup i przystanek. Zarówno osoby, które zginęły, jak i te, które zostały ranne, podróżowały samochodem. Na szczęście, w chwili zdarzenia nie było nikogo na przystanku.

   

Na miejsce wypadku wezwano policję i prokuratora. Choć na całościowe ustalenia trzeba jeszcze poczekać, ze wstępnych analiz wynika, że kierowca poruszał się z nadmierną prędkością.

     

Nie przegap najciekawszych artykułów!

→ Obserwuj ShareInfo.pl w Google News