Niecodzienna sytuacja miała miejsce w czasie meczu podkarpackiej okręgówki. Podczas spotkania Ostoi Kołaczyce z Czarnymi Jasło czternastu pseudokibiców gości zostało przepędzonych przez dwóch kibiców gospodarzy.

Mecz rozegrał się 10 listopada o godzinie 12. Niewielka grupka fanów z Jasła, która przyjechała do Kołaczyc prezentowała postawę agresywną w stosunku fanów drużyny miejscowej. Gospodarze nieustannie byli zaczepiani słownie i prowokowani.

W końcu jednak miarka obelg się przebrała i jeden z kibiców Ostoi nie wytrzymał. Wstał z miejsca i skierował się w stronę fanów gości. Ci ostatni jednym przeciwnikiem niezbyt się przejęli, ale to się zmieniło, gdy zaczął ich atakować.

Za chwilę pojawił się kolejny kibic z Kołaczyc i tak samo odważnie stawił czoło oponentom. Większa grupa przyjezdnych jak widać była zaskoczona sytuacją i ostatecznie przestraszona, bo szybko czternastu fanów z Jasła zaczęło się wycofywać.

Serwis „Podkarpaccy Kibice” opisał wydarzenie na swojej stronie. – Po meczu dochodzi do małej „awanturki” pomiędzy Czarnymi a miejscowymi. Po wszystkim interweniuje policja w wyniku czego jeden z Jasielskich kibiców zostaje zawinięty – głosi opis nagrania.

Drużyny Ostoja Kołaczyce i Czarni Jasło rywalizują ze sobą w podkarpackiej okręgówce. Czarni są bardziej popularni, bo rozgrywali spotkania w wyższych ligach i przy okazji „dorobili się” też ekipy pseudokibiców. Nagranie jednak pokazuje, że zarówno fani jak i piłkarze nie za bardzo ostatnio sobie radzą.

https://www.facebook.com/PodkarpaccyKibice/videos/294656521161811/


Obserwuj nas w Wiadomościach Google i bądź na bieżąco!