Dyson w promocji na Black Friday 2022, gdzie szukać okazji na ten sprzęt

black friday 2022

Dyson to brytyjski producent odkurzaczy, suszarek i wielu innych urządzeń z grona AGD. Przedsiębiorstwo powstało w lipcu 1991 roku w Wiltshire, a jego założycielem jest James Dyson. Wkraczająca na polski rynek w roku 2021 roku marka, niemal od razu podbiła serca tysięcy klientów. Nowoczesne suszarki, czy też odkurzacze to odpowiedź na tradycyjne rozwiązania, a zarazem niezwykle skuteczny sprzęt do użytkowania na co dzień. Gdzie szukać okazji na ten sprzęt na Black Friday?

Black Friday – sprzęt Dyson

Black Friday, czyli Czarny Piątek jest dniem niezwykle opłacalnych promocji, które mają miejsce zarówno w sklepach Internetowych, jak i stacjonarnych. Odbywa się on raz w roku i zawsze wypada w czwarty piątek listopada, zaraz po amerykańskim Święcie Dziękczynienia. To właśnie wtedy sklepowe półki ogołocone są z najdroższych produktów. Smartfony, laptopy czy inny sprzęt można wówczas zakupić za połowę ceny. W Polsce przyjęło się, że Black Friday to doskonała szansa na zakup prezentów gwiazdkowych.

Black Friday 2022 wypada w Polsce 25 listopada. Podczas tego wydarzenia sklepy oferują szeroką gamę towarów w atrakcyjnych cenach. Wśród nich znaleźć można też topowe produkty marki Dyson.

Dyson – doskonały producent sprzętu AGD

Nie wiesz, jaki prezent zakupić dla najbliższych? Sprawdź popularne produkty Dyson w Black Friday!

  • Odkurzacz Dyson Cyclone V11 Absolute. Ten model odkurzacza to obecnie najdroższe urządzenie marki. Posiada on jednak wiele najlepszych funkcji. To, co go wyróżnia to możliwość nieprzerwanej pracy nawet przez godzinę. Co ważne, znajdziemy tu też kilka dostępnych szczotek, które odpowiadają za różne stopnie czyszczenia. Dzięki temu nie zachodzi konieczność marnowania dużej mocy urządzenia na niewielkie porządki.
  • Odkurzacz Dyson Cyclone V10 Absolute. Urządzenie to jest nieco tańsze w porównaniu do poprzednika. Tutaj również możemy jednak liczyć się z długim czasem pracy urządzenia.
  • Dyson AirWrap. Jest to sprzęt przeznaczony do pielęgnacji włosów. W zależności od tego, którą z końcówek wybierzemy, urządzenie może kręcić, modelować, wygładzać i ukrywać puszące się włosy. A to wszystko bez nadmiernej temperatury.
  • Dyson Supersonic. Jest to nowoczesna suszarka, przeznaczona do każdego rodzaju włosów. Nie pali ona nawet najbardziej delikatnych kosmyków, a dzięki jednemu pociągnięciu nasze włosy przestaną się puszyć. Wyróżnia się obecnością okrągłej główki, w którą wsadza się kosmyki włosów. W zestawie posiada pięć końcówek do stylizacji, w zależności od rodzaju włosa oraz efektu, jaki chcemy uzyskać.

Ceneo.pl na Black Friday

kupony

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat urządzeń marki Dyson? Ceneo.pl przychodzi z pomocą! To właśnie tutaj porównasz ceny produktów w wielu, największych polskich sklepach internetowych. Portal umożliwia także sprawdzenie historii cen wybranych produktów. Nie bez znaczenia pozostają tu też opinie. Wszystkie recenzje znajdujące się na Ceneo.pl wystawione są przez klientów, którzy realnie dokonali zakupu konkretnego produktu.

Podziel się: