evoucher

Przeżycia to niezwykła mieszanka pasji, emocji i radości. Co ciekawe, znaczą one dla każdego znaczy coś zupełnie innego. Rodzice ucieszą się z wyjścia do kina i romantycznej kolacji, zostawiając swoje pociechy pod opieką kochających dziadków, a szukający adrenaliny i mocnych wrażeń zachwycą się możliwością zejścia po pionowej ścianie budynku, w ramach Walk In The Sky. To właśnie ta różnorodność sprawia, że eVouchery na przeżycia to oryginalne prezenty świąteczne, które pasują do osób o różnych charakterach czy zainteresowaniach. Marzenia to nieodłączny element naszego życia, a Boże Narodzenie to doskonała okazja, by zacząć je spełniać. Nawet, gdy pozornie wydaje się to niemożliwe lub szalenie trudne. Zobacz, dlaczego eVoucher to wygodny prezent nie tylko na święta!

eVoucher: oryginalny prezent nie tylko na ostatnią chwilę

Nie sposób zapomnieć o Świętach Bożego Narodzenia. Planowanie świątecznych zakupów zaczynamy w okolicach listopada, by w grudniu realizować przygotowany wcześniej plan zakupowy. Czasem jednak natłok obowiązków, brak asortymentu w sklepie albo nagła zmiana planów mogą spowodować potrzebę kupienia prezentu świątecznego na ostatnią chwilę. Wyjątkowy eVoucher jest świetnym rozwiązaniem – nie tylko trafia na skrzynkę mailową w minutę i pozwala uniknąć rajdu po mieście w poszukiwaniu podarunku, ale także doskonale sprawdza się w przypadku, gdy chcemy „wręczyć” prezent komuś, kto nie może pojawić się osobiście podczas rodzinnej wigilii. Spełnianie marzeń jest proste, nawet gdy bliskiej osoby nie ma aktualnie obok nas. To samo tyczy się prezentów wręczanych podczas pierwszego i drugiego dnia świąt, gdy wszystkie sklepy są zamknięte – wtedy eVoucher jako prezent świąteczny na ostatnią chwilę jest idealnym rozwiązaniem!
Jest to wielka wygoda także dla tych najbardziej zapracowanych.

3 lata ważności Voucherów i ponad 7000 możliwości prezentowych

36 miesięcy ważności Voucherów gwarantuje spokój – zarówno dla osoby wręczającej prezent, jak i tej, która go otrzymuje. 3 lata w zupełności wystarczą, by zaplanować i zapracowanych i zapominalskich – w końcu każdy przecież powinien mieć możliwość, by spełnić swoje marzenia.

3-letnia ważność Voucherów musi iść w parze z bogatą i zróżnicowaną ofertą atrakcji. Wyjątkowy Prezent to ponad 7000 propozycji prezentowych, dostępnych na terenie całej Polski. Na stronie www.wyjatkowyprezent.pl oraz w 50 sklepach stacjonarnych można znaleźć prezent dla każdego i nie tylko od święta. Wśród najpopularniejszych przeżyć znajdziemy takie hity, jak: Kolacja w Ciemności, Jazda Super Autem, Vouchery do Teatru czy ciekawe oferty wyjazdowe, co oczywiście stanowi tylko drobną część oferty. Łatwo jest zatem znaleźć niezwykły prezent świąteczny dla bliskich.