Politycy PiS z województwa lubelskiego opublikowali na Twitterze wypowiedź Jarosława Kaczyńskiego o doniosłości zbliżających się wyborów parlamentarnych i dołączyli do niej swój komentarz. Aktywiści partii rządzącej z Lubelszczyzny obawiają się „ideologii LGBT” i „bezdusznej kasty”, a także „zepchnięcia do katakumb”.

– Kolejne wybory to bitwa o to, czy w Polsce będzie coraz lepiej dla całego społeczeństwa, czy tylko dla elit. (…) Trzeba walczyć o dobre imię Polski, bo przenosi się to na interes narodu, ale i każdego Polaka – mówił prezes PiS na początku czerwca w rozmowie z prawicowym Radiem Wnet.

https://twitter.com/PiS_Lubelskie/status/1155925168776105984

Nawiązując do tych słów Jarosława Kaczyńskiego, politycy PiS z województwa lubelskiego napisali: ,,Stop dewiacji! Jeśli my, katolicy, ustąpimy teraz ideologii LGBT, to skończymy jak na zachodzie: zastraszeni, zepchnięci do katakumb, a o życiu naszych dzieci – jak Alfiego – decydować będzie bezduszna kasta! Tylko PiS, Kaczyński obroni nas i nasz świat!”.

„Na Zachodzie ludzie są zepchnięci do katakumb? Wy chyba macie problem nie z LGBT, a z LSD”, skomentował wpis działaczy PiS publicysta i związkowiec Piotr Szumlewicz.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę