wRealu24 to internetowa telewizja, której założycielem jest Marcin Rola. On właśnie zapowiedział, że w swoim programie spali flagę Unii Europejskiej.

Informacja pojawiła się na Facebooku. Rola tam właśnie podał do informacji, że zamierza w trakcie emisji jednego ze swoich programów, na YouTube, spalić unijną flagę. To ma być nawiązanie do takiego samego aktu, jakiego dopuścił się niedawno Wojciech Cejrowski podczas programu Michała Rachonia.

– W Ameryce gdyby Pan zrobił coś takiego to nikt by się tym nawet nie zainteresował, bo to jest kawałek papieru, to jest moja własność i mogę z nią robić co mi się żywnie podoba w mojej kajucie – mówił wtedy podróżnik.

– Chcę spalić na wizji logo komunistycznej, antypolskiej Unii Europejskiej tak samo jak Wojciech Cejrowski. Co mnie za to czeka, kibitka i kara finansowa? Wy komusze świnie, do końca życia będę przeciwny waszemu totalitaryzmowi. Możecie mnie pocałować – pisze Rola na Facebooku.

Pod wpisem dziennikarza internetowego pojawiło się mnóstwo wpisów. Część komentatorów uznała, że to nie jest najlepszy pomysł, na co też twórca wRealu24 odpowiedział kolejnym postem.

– Słuchajcie k***a, nie jestem osobą publiczną więc mogę spalić sobie co mi się podoba, i tyle w temacie. Jeżeli jakieś komuchy mają z tym problem to zapraszam priv – czytamy we wpisie.

– Marcin, zjedz snickersa, bo chyba za bardzo popularność tobie odbiła – komentuje jeden z internautów.

– Wydaje mi się Panie Marcinie, że jednak jest Pan osobą publiczną – napisał ktoś inny.

Do tych uwag Rola już się nie odniósł, ale też nie napisał, kiedy konkretnie flaga ma ulec spaleniu.

Na YouTube programy tego dziennikarza są emitowane prawie każdego dnia. Można się tylko domyślać, że zapowiadany akt spalenia nastąpi w najbliższych dniach.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę