fot. Twitter

Kamil Glik to wyjątkowy zawodnik reprezentacji Polski w piłce nożnej. Jak zwykle, tak jak i w ostatnim meczu Polska-Walia (2:1), świetnie spisał się w czasie gry… ale także przed rozpoczęciem meczu! Część czujnych kibiców dopatrzyła się wyjątkowego zachowania Kamila Glika w stosunku do dziewczynki, która „wyprowadzała go” na murawę. Chwyta za serce!

Tradycyjnie – reprezentacje przed meczem zostały „wyprowadzone” na murawę przez dzieci. Dziewczynka, która towarzyszyła Glikowi była jednak bardzo poddenerwowana całą sytuacją. Nie dziwne – w jednym momencie zwrócone były na nią oczy 30 tys. kibiców, nie licząc milionów przed telewizorami.

Dziewczynka była bardzo rozemocjonowana, wręcz przestraszona ogromem i zapełnieniem stadiony Tarczyński Arena we Wrocławiu.

„Wyjątkowa dziewczynka, która wyprowadzała Kamila Glika wystraszyła się ponad 30 000 kibiców… ale wyprowadzała Kamila Glika, nie musiała uciekać. Kamil jesteś wielki jako sportowiec, ale przede wszystkim jako człowiek!” – podsumował sytuację fotograf, Paweł Lipnicki, na Twitterze.

Reakcję Glika można zobaczyć na zdjęciach, które krążą w sieci. Zawodnik objął i uspokoił zestresowaną dziewczynkę, a strach bardzo szybko zamienił się w szeroki uśmiech.

Wygląda na to, że twardy obrońca reprezentacji Polski ma nie tylko profesjonalne i waleczne usposobienie w trakcie obrony naszej bramki, ale także niesamowite podejście do dzieci.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę