REKLAMA

Ukrainiec rzucał się na maski samochodów
fot. YouTube | STOP CHAM

W sieci pojawiło się dziwne nagranie, na którym obywatel Ukrainy rzuca się na prawidłowo jadące pojazdy. Sytuacja była na tyle poważna, iż musiała interweniować policja. Mężczyzna – jak się okazało – nie oszczędził nawet radiowozu. Do kuriozalnego zdarzenia doszło w połowie sierpnia, w Zamościu (woj. Lubelskie).

REKLAMA

„Kaskader rzuca się na maskę samochodu” – brzmi tytuł filmu, nadesłanego przez widza youtube’owego kanału „STOP CHAM”, który upublicznia nagrania, obrazujące różnego rodzaju patologie wśród uczestników ruchu drogowego w Polsce.

Na nagraniu widać, że kierowca auta, z którego nagrano zdarzenie, porusza się swoim pojazdem dość wolno. W pewnym momencie na ulicę – przed maskę nagrywającego – wybiega mężczyzna. Kierowca przytomnie zwalnia, aż do całkowitego zatrzymania. W chwili, kiedy samochód już w ogóle się nie poruszał, mężczyzna, który wbiegł na jezdnię, rzucił się na pokrywę silnika. Następnie – jak by robił to już nie pierwszy raz – z aktorskim kunsztem osuwa się z maski i opada na asfalt.

REKLAMA

Wyglądało to, jak nieudolna próba wyłudzenia odszkodowania poprzez symulowanie potrącenia. Ostatecznie jednak wygląda to po prostu komicznie.

Naćpany Ukrainiec rzucał się na maski samochodów. Nie oszczędził nawet policyjnego radiowozu!

Na szczęście kierowca posiadał niezbity dowód, że nie doszło do potrącenia, w postaci filmu z kamerki samochodowej. Na nagraniu widać także jadącego z przeciwka Volkswagena Passata, którego kierowca musiał bardzo dobrze widzieć cały przebieg sytuacji. W najgorszym wypadku kierowca, na którego maskę wskoczył Ukrainiec, mógłby się powołać na zeznania świadka.

REKLAMA

Jak dowiadujemy się z opisu nagrania, mężczyzna odszedł z miejsca zdarzenia po kilku chwilach. Autor filmu zgłosił sprawę na policję. Okazało się, że nie był to pierwszy tego typu wybryk obywatela Ukrainy. Później okazało się, że wykonał podobną „sztuczkę”… z policyjnym radiowozem.

„Kaskader oddalił się po zdarzeniu, kierujący po czasie zgłosił się na komendę z nagraniem, następnie został wezwany na miejsce zdarzenia gdzie były już prowadzone czynności wobec Ukraińca, który w międzyczasie skoczył na co najmniej jeszcze dwa pojazdy w tym na radiowóz. Prawdopodobnie był pod wpływem jakichś środków i został zawieziony do szpitala psychiatrycznego” – czytamy w opisie filmu na kanale „STOP CHAM”.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę


REKLAMA