Dziś przed Warszawę przejdą cztery manifestacje!

Po raz kolejny w ostatnich tygodniach mieszkańcy Warszawy będą musieli liczyć się z utrudnieniami drogowymi. Na stołeczne ulice wyjdą dziś cztery manifestacje, wskutek których zmianie uległo kursowanie niektórych linii komunikacji miejskiej.

Pierwsza z nich rozpoczęła się o godzinie 9:00, a udział w niej biorą osoby wspierające strajkujących od dłuższego czasu nauczycieli. Przemarsz rozpoczął się na rondzie Dmowskiego, zaś ich trasa zakłada dotarcie do siedziby Ministerstwa Edukacji Narodowej. Droga będzie zakładała przejście przez Al. Jerozolimskie, rondo gen. Ch. de Gaulle’a, Nowy Świat, pl. Trzech Krzyży, Al. Ujazdowskie, J. Matejki przed Sejm RP i dalej ulicami: Piękna, Al. Ujazdowskie, pl. Na Rozdrożu i al. J. Ch. Szucha.

Czytaj także:  Mama schowała mu narkotyki... O pomoc poprosił policję!
 

Drugie liczne zebranie rozpoczęło się również o godzinie 9:00 i potrwa do 10:30. Odbyła się ona przez Ambasadą Turcji przy ulicy Rakowieckiej 19, zaś celem spotkania jest upamiętnienie ludobójstwa Ormian. W tym przypadku autobusy będą kierowane na inne trasy, jeśli zajdzie taka potrzeba.

Od godziny 11:45 przed Trybunałem Konstytucyjnym przy al. Szucha rozpocznie się manifestacja w związku z Dniem Świadomości Alienacji Rodzicielskiej. Trasa zakłada przejście przez al. Szucha, pl. Na Rozdrożu, Al. Ujazdowskie, Piękna, Górnośląska, Myśliwiecka, Rozbrat, Przemysłowa, Koźmińska, Fabryczna, Rozbrat, Myśliwiecka, Górnośląska, Wiejska, Matejki, Al. Ujazdowskie, pl. Trzech Krzyży, Nowy Świat, Krakowskie Przedmieście, Miodowa, pl. Krasińskich, Świętojerska, gen. W. Andersa i al. „Solidarności”.

Czytaj także:  Czarnek: UE jest gorsza niż Związek Radziecki i komunizm

Ostatnią manifestacją będzie tajemnicze spotkanie przed pomnikiem Powstania Warszawskiego na pl. Krasińskich od godziny 14:00. Póki co nie wiadomo, kto i z jakiej okazji weźmie w nich udział. Podczas trzygodzinnego spotkania obecni przejdą przez ulice Miodową, Krakowskie Przedmieście i Nowy Świat, kończąc przy pomniku Mikołaja Kopernika.