Dziś w samo południe konferencja prasowa Ryszarda Petru. Poznamy jego nowy projekt polityczny

Były lider Nowoczesny szykuje niespodziankę? Prawdopodobnie stworzył on autorski projekt polityczny, którego szczegółów nie zna obecna szefowa partii Katarzyna Lubnauer. Czyżby nadchodził koniec Nowoczesnej?

   

Na godzinę 12:00 zapowiedziano konferencje prasową Ryszarda Petru, która odbędzie się w hotelu Indigo Warsaw Nowy Świat w Warszawie. Tematem spotkania ma być realizacja listopadowego planu polityka, którym miała być budowa własnego projektu politycznego. Projekt ów zakłada krytykę gospodarczą działań premiera rządu oraz inspirowanie współpracy opozycji.

Osoba z otoczenia Petru dzieli się z dziennikarzami spostrzeżeniem, że twórca Nowoczesnej jest wypychany z partii przez Lubnauer i jej stronników. Sam Petru też nie ukrywał rozgoryczenia po przegranej w wewnętrznych wyborach, stwierdzając, że nie docenił roli intryg i wielomiesięcznego knucia. Teraz ma on szansę na rewanż, który może okazać się zabójczy dla partii kierowanej przez Katarzyne Lubnauer. Nowoczesnej, mocno chwiejącej się już na nogach z powodu kłopotów finansowych, ostatniego czego teraz trzeba, to bratobójczej wojny.

   
     

Nie przegap najciekawszych artykułów!

→ Obserwuj ShareInfo.pl w Google News