Dziś zbierze się Komitet Polityczny PiS. Poznamy kandydatów na prezydentów dużych miast

REKLAMA

Rzeczniczka Prawa i Sprawiedliwości Beata Mazurek poinformowała, że w czwartek poznamy kandydatów na prezydentów. – „Dziś Komitet Polityczny PiS. Po nim konferencja, na której zaprezentowani zostaną kandydaci PiS na prezydentów dużych miast”. – napisała rano na Twitterze.

Swój wpis zamieścił dziś także szef klubu PiS Ryszard Terlecki: – „Dziś poznamy kandydata Prawa i Sprawiedliwości na prezydenta Krakowa”.

REKLAMA

Nieoficjalne informacje pochodzące z kierownictwa PiS dotyczące posiedzenia i ujawnienia kandydatów przekazano już wczoraj.

Z kolei tydzień temu w czwartek spotkali się politycy ze Zjednoczonej Prawicy. Liderzy PiS, Solidarnej Polski oraz Porozumienia rozmawiali o kandydatach na prezydentów największych miast. Poza tym dyskutowano o listach kandydatów do sejmików województw.

Wicemarszałek Senatu Adam Bielan z Porozumienia mówił z kolei w ubiegły piątek, że to właśnie czwartkowe spotkanie wyłoniło już kandydatów na prezydentów 16 miast wojewódzkich. Nie mówił jednak wówczas o konkretnych nazwiskach.

REKLAMA

Udostępnij: