REKLAMA

Warszawa
Fot. HaloUrsynow

Mieszkańcy warszawskiego osiedla Kabaty żyją w coraz większym strachu. Wszystko za sprawą tajemniczej kobiety, która ich nachodzi, dzwoni do domofonów i notuje coś w notesie. Szybko powiązano jej zachowanie z serią ostatnich włamań.

REKLAMA

Jak informuje portal haloursynow.pl, lokatorzy osiedla Kabaty zaobserwowali tajemniczą kobietę w ostatnią sobotę. Dostrzegli, że chodzi na terenie osiedla, dzwoni po domofonach i skrupulatnie notuje coś w swoim zeszycie.

Mieszkańcy zaczęli mocno się interesować jej zachowanie. Przez około trzy godziny chodziła po blokach i dzwoniła do ludzi. Jeden z czytelników zdołał ją nagrać i spekuluje, że może ona mieć związek z serią włamań, do których dochodziło w ostatnim czasie.

REKLAMA

Mieszkańcy podejrzewają, że może chodzić o plany włamania

Kobieta nie była jednak sama – kręciła się bowiem w okolicy w towarzystwie innych osób. Co więcej, po odebraniu domofonu przez lokatorów, nie odzywała się do mieszkańców. Takie akcje miały miejsce w godzinach od 10:00 do 13:00.

– W przypadku wątpliwości co do tożsamości osób odwiedzających nasz blok zadzwońmy na policję, która przyjdzie na miejsce i sprawdzi takie zgłoszenie – przekazał portalowi haloursynow.com kom. Damian Wroczyński z mazowieckiej policji.

REKLAMA

REKLAMA